środa, 18 kwietnia 2012

WARSZTATY w PASMANTERII NOVA...

 Już od czerwca.. WARSZTATY w PASMANTERII NOVA...
....SUTASZ....HAFT KORALIKOWY....PLECIONKI KORALIKOWE....HAFT "SIECZKĄ...FRYWOLITKA...i kto wie co jeszcze:)
Warsztaty będą odbywały się  głównie w sobotnie popołudnia, w kameralnych 3-4 osobowych grupkach, w miłej atmosferze i twórczym anturażu...SERDECZNIE ZAPRASZAMY...


Po spotkaniach istnieje możliwość zakupu materiałów niezbędnych do kontynuowania poznanej na warsztatach techniki w domowym zaciszy:)
ZAPRASZAMY JUŻ WKRÓTCE...:) 
w Pasmanterii Nova na Św Jana


28 WARSZTATY W KORALIUM...ZAPRASZAM

DATA :    28 KWIETNIA
GODZ:    10.00 -14.00
MIEJSCE: KORALIUM KATOWICE
                  ul. Kochanowskiego 11 ( w podwórku)Zapraszam na warsztaty tworzenia biżuterii techniką haftu sutasz. Przy pomocy dwóch elementów z masy perłowej, kolorowych sznurków sutasz, koralików i instruktarzu prowadzącej będziesz mogła/ mógł wykonać niepowtarzalny i niezwykle modny wisior. Wszelkie niezbędne materiały zapewnia Koralium a wykonana biżuteria po warsztatach staje się Twoją własnością i ozdobą:) . Wystarczy abyś przyszła z odrobiną cierpliwości, ogromem chęci i pozytywnym nastawieniem. W milej twórczej  atmosferze poznasz tajniki najmodniejszej aktualnie techniki tworzenia biżuterii, uzyskasz pomoc podczas tworzenia i porady dot. doboru materiałów, warsztatu pracy i techniki haftu. Serdecznie zapraszam.